
Каталка-толокар Машина "Ламбо" колір рожевий, "ORION"
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80350
Каталка-толокар «Ламбо» від виробника Оріон - це універсальна машинка для малюків, яку можна використовувати як в якості іграшки, так і в якості дитячого транспортного засобу.
Машинка виконана з пластика, забарвлена в яскраві кольори. У центрі керма є кнопка звукового сигналу.
Великі колеса толокара дозволять малюкові з легкістю його штовхати, вони витримають будь-яку дорогу. Машинка обладнана зручною високою спинкою.
Максимально допустима вага для даної моделі становить 30 кг.
Машинка «Ламбо» стане першим транспортним засобом для дитини, який буде робити його дозвілля активним і цікавим!
Висота сидіння - 25 см.
Розміри / габарити
- Довжина (см):70 см
- Ширина (см):28 см
- Висота (см):27 см
Розміри паковання:70 см × 28 см × 27 см
Паковання:Пакет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 27 см |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 150 ₴

