
Пістолет бластер (8 м'яких патронів)
510 ₴
- Готово до відправки
- Код: 138009
+380 (68) 737-75-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Турбо зброя для неймовірних пригод! Кольоровий пістолет з потужним корпусом стане чудовим аргументом у боях із противником, а також допоможе у тренуваннях на влучність.
Іграшка відрізняється оригінальним дизайном: замість ствола - барабан на 6 патронів. Заповніть його м’якими патронами, які входять до комплекту, пересмикніть затвор та натисніть на курок - захоплива гра почалась!
Особливості:
- пістолет у космічному дизайні;
- потужний корпус та м’який курок;
- яскраве забарвлення елементів;
- барабан на 6 патронів;
- до комплекту входять 8 м’яких патронів;
- пістолет виконаний з міцного первинного пластика, безпечного для дітей;
- вік - від 8 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴

