
Машина інерційна -конструктор. Спецтехніка з ковшем та гаком, світло, звук
760 ₴
- Готово до відправки
- Код: 85133
+380 (68) 737-75-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина-конструктор являє собою модель машинки, яка розбирається і збирається за принципом конструктора, за допомогою іграшкової викрутки, яка передбачена в комплекті. Модель відмінно деталізована, не має гострих кутів.
Особливості моделі:
• збирається і розбирається за принципом конструктора;
• в зібраному вигляді являє собою повноцінну машинку для гри;
• докладна деталізація;
• рухливі елементи;
• світло маячків;
• звукові ефекти.
В комплекті:
- машинка;
- викрутка.
Ефекти працюють від батарейок, які входять в комплект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴

