Модель виділяється яскравим і контрастним оформленням, яке по всьому корпусу обрамляє міський транспорт.
Низ моделі забарвлений в яскравий, стильний колір і прикрашений різнокольоровими малюнками та написом "Cute Bus".
Верхівка моделі обрамлена білим кольором і обладнана 4-ма функціональними кнопками.
Ефекти моделі:
- динамічні пісні;
- казка англійською мовою;
- повідомлення англійською мовою;
- реалістичний звук роботи мотора.
Салон автобуса підсвічується: червоним, синім, зеленим кольором.
Автобус працює від 2-х батарейок типу "АА" - не додаються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Автобус |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 111 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 111 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



