
Пазли-вкладки дерев'яні Квадрати Нікітина 3 рівень
360 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСД207
+380 (68) 737-75-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пазли-вкладки дерев'яні Квадрати Нікітина 3 рівень – чудова розвиваюча, дидактична іграшка. Дитина складає квадрати з різнокольорових шматочків різної форми, що інколи дуже не просто.
Гра розвиває сенсорні навички малюка, знайомить з поняттями кольору і форми, вчить співвідносити цілий предмет і його частина. Дерев'яні Квадрати Нікітина 3 рівень призначений для діток від 4 до 10 років. Цікавим є те, що дитині можна запропонувати додаткові завдання: скласти квадрат не в рамці, а на столі; зібрати власні фігури(силуети) зі шматочків однакового кольору або з різних кольорів(принцип мозаїки).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 23 см |
| Товщина | 1.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴

