За кожним безладом обов’язково слідує прибирання та наведення чистоти. Привчати дитину до порядку потрібно з раннього віку і робити це бажано у цікавій ігровій формі.
Допомога батькам повинна сприйматися малечею як спільна весела та корисна справа, а не як нудне покарання.
Саме тому український бренд "TK Group" пропонує до Вашої уваги неймовірний ігровий набір для маленьких господарів і господинь.
Маленькі помічники навчаться користуватись різноманітними засобами, самостійно організують простір для необхідного приладдя, аби прибирання проходило швидко і легко, та весело проводитимуть час, граючи з новими цікавими іграшками.
А привести кімнату до ладу допоможе пилосос, який імітуватиме роботу справжнього побутового пристрою. Маленькі коліщатка легко ковзатимуть підлогою, залишаючи за собою уявні сліди чистоти та порядку.
У наборі: 2 щітки, швабра, 3 різні рідкі засоби, губка, 2 совка, пилосос, який світиться і гуде, як справжній! Все це компактно укомплектовано на візок з ручкою і на коліщатках.
Особливості:
- яскрава колірна гама;
- кнопка увімкнення розташована на верхній частині корпуса;
- іграшка працює від 3-х батарейок типу “АА” (не додаються);
- відтворює ритмічне дзижчання, імітуючи звук працюючого побутового пристрою;
- у комплекті представлене руків’я, труба та щітка;
- колеса пилососа обертаються;
- пакетик з пінопластовими кульками;
- візочок легко пересувається завдяки маленьким колесам;
- у комплекті представлені наліпки для декорування ігрових елементів;
- іграшки виготовлені з якісного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 850 ₴




