У підводному царстві нудно не буває — пустотливі русалоньки завжди вигадають, що б такого цікавого зробити та розважити підводних мешканців. Компактні, бюджетні та яскраві — міні-пазли стануть ідеальною розвагою. На кожному зображенні яскраві та оригінальні ілюстрації, а різноманітність сюжетів допоможе знайти щось ідеальне для кожного маляти.
Розмір упаковки:
6.5 см × 9 см × 3.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість складових елементів | 35 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 6.5 мм |
| Довжина упаковки | 9 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Веселка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴


