Чим тільки не займаються принцеси у своєму палаці. Вони грають з котиками, малюють та годують коників. Маленький принц так хотів би грати з ними, але цей палац — тільки для дівчаток. Компактні, бюджетні та яскраві — міні-пазли стануть ідеальною розвагою. На кожному зображенні яскраві та оригінальні ілюстрації, а різноманітність сюжетів допоможе знайти щось ідеальне для кожного маляти.
Розмір упаковки: 6.5 см × 9 см × 3.5 см
Вік: від 4 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 6.5 мм |
| Довжина упаковки | 9 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Веселка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴


