“Special Combat” - позашляховик справжніх героїв, що стоять на варті країни та її народу. Щоб завжди бути вчасно у потрібному місці, необхідна потужна та швидка машина, що здатна легко долати будь-яке бездоріжжя.
Особливості:
- розмір іграшки (д/ш/в): 21х10х11 см;
- машинка виготовлена з міцного пластику, безпечного для здоров’я дитини;
- стильний маскувальний колір;
- у комплекті представлена фігурка військового;
- рухлива зброя, що розташована на даху позашляховика;
- у наборі представлена також пластикова зброя і рація.
Вік: від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 111 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Тип | Позашляховик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



