
Військовий набір, 4 елементи, винищувач, машина, 2 солдати
670 ₴
- Готово до відправки
- Код: 95339
+380 (68) 737-75-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Військовий набір створений спеціально для незабутніх рольових ігор, в яких Ваш син зможе повністю відчути себе бійцем спецзагону.
У комплект входить все необхідне для виїзду на будь-яку, навіть найскладнішу спецоперацію.
Військовий позашляховик виглядає потужно і зі смаком. Чудова деталізація, наявність рухомої гармати, яка крутиться на 360°.
Комплектація моделі:
- 2 фігурки військових;
- позашляховик зі зброєю;
- винищувач;
- 2 снаряди для винищувача.
Розміри / габарити
- Довжина (см): 22 см
- Ширина (см): 11 см
- Висота (см): 17 см
Розмір упаковки: 45 см × 12 см × 20 см
Упаковка: Коробка
Вік: від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴



