За красивим та доглянутим мегаполісом стоїть велика робота міських спецслужб. А запорукою успіху ідеального зовнішнього вигляду вулиць, безперечно, є спеціалізоване обладнання! Екскаватор – це точна копія реальної моделі транспорту з гарною деталізацією та стильним дизайном, які точно вразять маленького шанувальника авто. Така модель дозволить ближче розглянути всі особливості техніки та спробувати себе водієм спецобладнання.
Особливості:
- характерний дизайн спецтехніки;
- відмінна деталізація у масштабі 1:16;
- потужний інерційний механізм;
- рухливий ківш;
- функціональні кнопки на даху активують:
1. звук роботи техніки;
2. сигнал та задній хід;
- при функціонуванні ефектів проблискові маячки підсвічуються жовтим кольором.
- ефекти працюють від батарейок, що входять до комплекту.
Розміри / габарити
- Довжина (см): 23 см
- Ширина (см): 7 см
- Висота (см): 13 см
Розмір упаковки: 33 см × 13.5 см × 17.5 см
Упаковка: Коробка
Вік: від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Екскаватор |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 500 ₴


