Особливості моделі:
- масштаб транспорту 1:12;
- оригінальний дизайн і яскраве характерне забарвлення;
- міні-копія оригінального транспорту комунальних служб;
- 3 функціональні кнопки та яскрава мигалка;
- наявність інерційного механізму;
- рухомий габаритний ківш;
- помповий механізм;
- ефекти працюють від 3-х батарейок 1.5V "AG13".
Транспорт комунальних служб має значний зовнішній вигляд і широкий ігровий функціонал, що вразить будь-якого малюка. Детальна деталізація машини дозволяє допитливій дитині ближче познайомитися з міською спецтехнікою та вивчити її особливості. На даху міського транспорту знаходяться основні ігрові елементи: кнопка підняття ковша та 3 музичні клавіші з різними характерними звуками. Щоб повернути ковш у початкове положення, потрібно опустити важіль на бічній частині машини вниз. З такою захопливою та багатофункціональною машиною час буде летіти непомітно та дуже весело!
Розміри / габарити
- Довжина (см): 30 см
- Ширина (см): 11 см
- Висота (см): 15 см
Розмір упаковки: 35 см × 14 см × 21 см
Упаковка: Коробка
Вік: від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сміттєвоз |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 111 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴



