
Військовий набір, 8 елементів, вертоліт запускач, безпілотник запускач, танк, 2 пластикових снаряди, 1 солдат
1 170 ₴
- Немає в наявності
- Код: 95003
+380 (68) 737-75-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігровий військовий набір стане чудовим стратегічним подарунком для будь-якого хлопчика, який з головою йде у військові сюжети і готовий годинами безперервно моделювати різні спецоперації свого загону.
Щоб створювати різні сюжети з непередбаченим поворотом в комплект входить вертоліт-запускач з ракетною установкою, який стріляє ракетами, танк і винищувач.
Особливості:
1. Дозвольте дітям відчути себе частиною ексклюзивного загону спецназівців та виконати небезпечні завдання.
2. Відмінна деталізація: Комплект вражає якістю виготовлення та реалістичним дизайном.
3. Військова техніка: Включає вертоліт, позашляховик і безпілотник, які дозволяють розвивати стратегічне мислення.
4. Безпілотник з пусковою установкою: Основлений механічним запускачем снарядів, що надає реалізму і захоплення грі.
5. Зброя та декорації: У комплект входять елементи для створення динамічних боїв і місць дій.
6. Рухливі фігурки військових: 2 фігурки з рухомими руками, ногами і головами, що надають героям реалізм і гнучкість.
7. Високоякісний пластик: Всі деталі виготовлені із безпечного первинного пластику, стійкого до інтенсивних ігор дітей.
Комплектація:
- вертоліт-запускач;
- фігурка військового;
- винищувач;
- Ракети;
- штаб;
- Тематичні аксесуари.
Розмір упаковки:
*Довжина: 50 см
*Ширина: 12 см
*Висота: 28 см
Упаковка: Коробка
Вік: від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Кількість предметів у наборі | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴





