Пістолет бластер, 15см, звук, світло, на батарейці, на аркуші, 21-28,5-3,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JIA YU TOY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Бластер |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



