Потужний повнопривідний позашляховик на радіокеруванні, виконаний у масштабі 1:14.
Завдяки спеціальним роликовим колесам, може легко пересуватися по будь-яких нерівностях дороги, їздити боком і навіть підніматися під гірку.
Здатний розвивати швидкість до 25 км/година.
В комплекті:
- пульт ДУ;
- акумулятор 4,8 V;
- USB-кабель;
Функції:
- їзда вперед – назад, ліворуч – праворуч;
- їзда боком;
- обертання на 360 градусів;
- підйом у гору на 45 градусів;
Час заряду: 1.5 – 2 години;
Розміри іграшки: 28 – 13 – 17 см;
Живлення пульта д/в: 2 батареї типу АА (у комплект не входять);
Розміри упаковки: 36 – 16 – 19 см;
Упакування: коробка;
Вікова категорія: 6+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JIA YU TOY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Синій |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 4 В |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



