
Праска, світло, звук, пульверизатор
355 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87491
+380 (68) 737-75-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Раді представити до вашої уваги черговий захопливий іграшковий прилад, праска, який працює від 2 батарейок типу «АА» 1,5V (не входять до комплекту).
Симпатична маленька праска виготовлена в гарних яскравих кольорах.
Одна кнопка вмикає підсвітку та динамічну музику, а інша активує пульверизатор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JIA YU TOY |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 270 кг |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Паковання | Картонна коробка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Розміри | |
| Довжина: | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴


